Menu

Stránky pro všechny zájemce o bezpečný internet

A+ A A-

Dovolujeme si všem zájemcům připomenout, že Národní centrum bezpečnějšího internetu pořádá soutěž o „Nejlepší online obsah pro děti 2012“. Cílem soutěže je poukázat na fakt, že dnešní obsah internetu je určen především dospělému uživateli, přestože jednou z nejsilnějších a nejaktivnějších skupin v jeho prostředí jsou mladí lidé a děti.

Soutěž má za cíl poukázat na potřebu většího zaměření na dětského uživatele při tvorbě webových stránek a na fakt, že dětský uživatel bývá z hlediska internetového obsahu často opomíjen. Při výběru webových stránek do soutěže se řídíme pravidly, které lze považovat za „kuchařku“ pro tvorbu dětského obsahu na webu tak, aby si dětský uživatel z návštěvy takové webové stránky odnesl vždy jen pozitivní zkušenost.

Pokud tedy víte o webové stránce, která je určena dětským uživatelům, podporuje v nich kreativitu, zvídavost, je zábavná, hravá, vtipná, hezky graficky zpracovaná, nominujte ji do naší soutěže. Uzávěrka soutěže byla prodloužena do 31. 5. 2012, takže je stále šance, že vyhraje právě Vaše nominace, anebo jste-li autory, Vaše internetová stránka. Více o soutěži se můžete dozvědět na webové stránce soutěže zde.

zpátky nahoru
Safer internet Bezpečně online
Our website is protected by DMC Firewall!